Společnost Harmoline

  • 1. Proveďte objednávku online
  • 2. Obdržíte potvrzení na email
  • 3. Zboží vám zašleme do 2 dnů

Objednávkový formulář

POZOR Speciální akce do konce 12. měsíce 2020, zadejte slevový kód do formuláře a získejte slevu 100Kč: EB1311

Produkty značky Harmoline v česku prodává společnost Northampton Biotech s jdou určeny všem, které trápí nadváha. Výrobcem doplňku stravy na hubnutí je firma s tradicí od roku 1995 a EN certifikací ISO9001:2000. Výrobce je registrován u organizací pro dohled nad výrobou léčiv a doplňků stravy FDA a EPA. Pro výrobu jsou určeny pouze suroviny nejvyšší kvality od renomovaných dodavatelů převážně z Velké Británie a každý den celosvětově expeduje 50 tisíc balení doplňků stravy. Veškeré výrobky podléhají přísným evropským certifikacím a normám. Veškeré výrobky pochází ze 100% přírodních surovin.

Kontaktní adresa
  • Northampton Biotech
  • E-mail: +420 228 882 124
  • Telefon: info@harmoline.cz

Spokojení zákazníci světa zdraví

Jak to funguje?

Pořád nechápete jak můžete díky práškům zhubnout? Celá magie je založena na zvýšeném spalování kalorií, které stojí za tvorbou nepěkných tukových polštářů na těle. Dalším významný činitelem je potlačení chuti k jídlu a zlepšení aktivity metabolického spalování tuků...

Více

Nejčastější dotazy

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik mě to bude stát? Jakým způsobem hubnutí funguje? A co jojo efekt? Jsou nějaké vedlejší účinky a jaká jsou omezení? Zabere Fat Blocker skutečně u každého? Má Fat Blocker i jiná pozitiva kromě hubnutí? Jak mi mohou pomoci prášky na hubnutí?

Více

Objednávka online

Fat Blocker jsou účinné prášky na hubnutí za skvělou cenu 780Kč. Tyto prášky jsou složeny výhradně z přírodních látek a mají velice účinné složení podporující spalování tuků. Hodnocení prášků 4.9/5 založeno na 324 názorech našich klientů. Zboží vám dodáme do druhého dne stačí vyplnit objednávku online.

Více
© 2020 PráškySLIM.cz - prášky na hubnutí novinka, nejúčinější tablety na hubnutí, přírodní přípravky na hubnutí