Objednávka - prášky na hubnutí

  • 1. Proveďte objednávku online
  • 2. Obdržíte potvrzení na email
  • 3. Zboží vám zašleme do 2 dnů

Objednávkový formulář

POZOR Speciální akce, zadejte slevový kód do formuláře a získejte slevu 100Kč: EB1311

Poskytujeme prodlouženou 30ti denní záruku vrácení peněz bez uvedení důvodů.

Poslední objednávky

Spokojení klienti

Certifikovaný přípravek na hubnutí

Prášky na hubnutí Harmoline Fat Blocker jsou certifikovaným produktem na hubnutí. Výroba je pravidelně kontrolována a akreditována nezávislými orgány, splňuje normu EN ISO9001:2000 a je registrována u FDA a EPA. Nezávadnost produktů byla ověřena laboratorním vyšetřením provedeným Ústavem pro vyšetřování potravin, který je zkušební laboratoří č. 1164 akreditovanou ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

Tento doplněk stravy je založený na přírodní bázi, takže Vám nemůže v žádném případě uškodit jako ostatní prášky na hubnutí. Celý produkt je složen ze 100% přírodních látek a jeho složení prošlo laboratorním testováním Českého zdravotního úřadu (důkaz níže).


cerfikát Andropharmia SLIM cerfikát Andropharmia SLIM cerfikát Andropharmia SLIM

Česká republika se dostává na první příčky obezity a kardiologických onemocnění. Dokonce už i děti bojují s nadváhou a to je problém. Proto jsme se zaměřili na tuto nemalou skupinu a snažili se vyrobit produkt, který vám urychlí metabolismus a bude se vám snáze hubnout. Naši klienti si pochvalují účinky a přípravek je doporučován také lékaři a brzy bude dostupný i v lékarnách bez nutnosti předpisu. Navíc je tento produkt čistě přírodní, založený na extraktech z čajovníku, vzácné látky Caralluma a mnoha dalších.Čím je Fat Blocker vyjímečný?

Harmoline Fat blocker

Při užívání produktu Fat Blocker můžete očekávat váraznou ztrátu váhy už po prvním měsíci, pokud ne vrátíme vám peníze. Fat Blocker zamezuje příjem kalorií z tuků. Tuky jsou nejvíce koncentrovaným nosičem kalorií – 100 gramů tuků představuje 1/3 doporučeného celodenního kalorického příjmu dospělého jedince.

Další přednosí produktu Harmoline Fat Blocker je zpomalení trávení, nemusíte se tak trápit hladem. Budete hubnout jednoduše, zdravě a bez hladu . Fat Blocket aktivně blokuje pouze tuky, nemusíte se tak obávat že byste přišli o další živiny ze stravy.

Složení produktu Fat Blocker je 100% přírodní a plní všechny lékařské normy EU i České republiky. Základní účinná látka je získávána ze schránek mořských korýšů, pochází z čistého prostředí oceánů.

Složení:

chitosan 250 mg, vitamín C 50 mg, Ostatní složky: celulóza, stearát hořečnatý, želatinová kapsle

Akční nabídky

Slevový kupón na první nákup

Slevový kupón uplatníte tak, že vložíte kód EB1311 do pole "Slevový / dárkový poukaz" na stránce objednávky. Z hodnoty nákupu se vám automaticky odečte 100,- Kč.

Sleva 150,- Kč pro nákup 3 a více položek

Sleva se uplatní automaticky při objednání 3 a více položek.

Doprava zdarma a záruka vrácení peněz

Spokojení zákazníci světa zdraví

Jak to funguje?

Pořád nechápete jak můžete díky práškům zhubnout? Celá magie je založena na zvýšeném spalování kalorií, které stojí za tvorbou nepěkných tukových polštářů na těle. Dalším významný činitelem je potlačení chuti k jídlu a zlepšení aktivity metabolického spalování tuků...

Více

Nejčastější dotazy

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik mě to bude stát? Jakým způsobem hubnutí funguje? A co jojo efekt? Jsou nějaké vedlejší účinky a jaká jsou omezení? Zabere Fat Blocker skutečně u každého? Má Fat Blocker i jiná pozitiva kromě hubnutí? Jak mi mohou pomoci prášky na hubnutí?

Více

Objednávka online

Fat Blocker jsou účinné prášky na hubnutí za skvělou cenu 780Kč. Tyto prášky jsou složeny výhradně z přírodních látek a mají velice účinné složení podporující spalování tuků. Hodnocení prášků 4.9/5 založeno na 324 názorech našich klientů. Zboží vám dodáme do druhého dne stačí vyplnit objednávku online.

Více
© 2020 PráškySLIM.cz - prášky na hubnutí novinka, nejúčinější tablety na hubnutí, přírodní přípravky na hubnutí